Youtube Eğitimleri

   İlgilendiğiniz Youtube içeriğine tıklayarak hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Google Analytics 4 veya GA4, Google tarafından Ekim 2020’de piyasaya sürülen yeni nesil Google Analytics’tir.

Google’ın gelişmiş makine öğrenimi modellerini (yapay zeka) kullanan GA4, cihazlar ve platformlar genelinde en son pazar eğilimlerini ve müşteri davranışını izlemede olağanüstü performans sunar.

Gizlilik merkezli tasarım, özellikle uzun vadeli pazarlama planlarınız için daha iyi yatırım getirisinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Ücretsiz izlemek için şimdi tıklayın!

Google Tag Manager, etiketlerle çalışma işlemini basitleştiren, dijital pazarlama verilerini toplamanızı  yardımcı olan, kullanıcı dostu, web tabanlı bir arayüze sahip bir araçtır. 

Google Tag Manager ile sitenize gelen trafiklerin dönüşümlerini izleyebilir, izleme aracı ile yeniden hedefleme veya tam odak noktası çalışma planlamaları elde edebilirsiniz.

Ücretsiz izlemek için şimdi tıklayın!

Facebook Business Manager, Facebook işletme hesabı oluşturulmasına, yönetilmesine, reklamların verilmesine ve işletmenizin doğrulanmasına olanak sağlayan bir yönetim portalıdır. 

Business Manager ile Facebook üzerindeki tüm pazarlama araçlarını tek bir yerden yönetebilme imkanı elde edersiniz.

Ücretsiz izlemek için şimdi tıklayın!

Alteryx, veri temizleme, veri madenciliği, ETL, mekansal analiz, makine öğrenimi ve diğer BI ile ilgili etkinlikler için kullanılan bir sürükle ve bırak yazılımıdır.

Ücretsiz izlemek için şimdi tıklayın!

Google Ads, Google aracılığıyla ulaşılabilen hemen her yerde reklam yayınlamanızı sağlayan bir reklamcılık hizmetidir.

Pek çok arama motoru bu hizmeti sunsa da Google’ın Türkiye’de açık ara en çok kullanılan arama motoru olması, bu hizmeti e-ticaret siteleri için daha önemli hale getirmektedir.

Ücretsiz izlemek için şimdi tıklayın!

LinkedIn Campaign Manager, LinkedIn kullanıcıları için bir reklam platformudur. LinkedIn Ads hesapları ve kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olur.

Uygun maliyetli bir reklam aracıdır. Bu araç yardımıyla LinkedIn’de belirli bir kullanıcı grubuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam kampanyanız üzerinden hedef kitlenizi çok hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz.

Ücretsiz izlemek için şimdi tıklayın!